Wioska nie jest jeszcze oficjalnie otwarta, ale jako członek Dobrego Grona możesz dołączyć wcześniej na preferencyjnych warunkach i zostać pierwszym osadnikiem: PIONIEREM✊

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Nabór Pionierów został zakończony.
Wkrótce rozpocznie się otwarty nabór - zapisz się na listę zainteresowanych
CW_logotyp_zielen

Cała Wioska

Dołącz do wspierającej społeczności rodziców, przełóż teorię na codzienną praktykę i korzystaj z dostępu do starannie dobranych treści

obejrzyj_video_
Odtwórz wideo

Żeby wesprzeć rodzica potrzebna jest cała wioska...

Nigdy dotąd nie poświęcano tyle uwagi wychowaniu dzieci. Ich emocjom, zdrowiu, rozwojowi, potrzebom, wyzwaniom. Toniemy w treściach odnośnie rozszerzania diety, wspierania potencjału, tworzenia najlepszych warunków. Aby nasze dzieci miały to, czego potrzebują - w każdym obszarze.

A co z nami, rodzicami? Jak mamy odnaleźć się w gąszczu nieraz sprzecznych informacji, zdani w przeważającej większości na własne siły i zasoby, usiłujący pogodzić rodzicielstwo z innymi zadaniami dorosłości, nierzadko w poczuciu osamotnienia, niezrozumienia i izolacji?

Czy ty też tak to czujesz?

Chcesz, żeby było łatwiej, prościej, w gronie osób, które patrzą na rodzicielstwo podobnie?

Chcesz przestać pochłaniać wiedzę, a móc ją wdrażać w swoją codzienność małymi krokami?

Marzysz, by czasem po prostu usiąść, odetchnąć i spojrzeć na siebie, swoje dzieci i waszą rodzinę z większym zaufaniem i spokojem oraz poczuciem, że nawet jeśli bywa trudno, to naprawdę jesteście w porządku i “normalni” tacy, jacy jesteście?

Witaj w Całej Wiosce!

miejscu, które wesprze Cię w twoich rodzicielskich wyzwaniach

To społeczność znajdująca się na specjalnej, zamkniętej platformie, w której wspierające treści znajdziesz na wyciągnięcie ręki, bez ścigania się z algorytmem mediów społecznościowych.

Poprowadzę Cię za rękę!

Po zalogowaniu trafisz na specjalnie przygotowany przewodnik, dzięki któremu krok po kroku, łagodnie rozgościsz się w przestrzeniach Całej Wioski 🙂 Dodatkowo z dobrą radą czeka tam już na Ciebie Starszyzna, czyli grupa Wioskowiczów, którzy jako pierwsi dołączyli do społeczności i przetestowali jej zakamarki.

Trzy filary Wioski:

Wiedza

treści, które pomagają lepiej rozumieć dziecko

Praktyka

wielkie teorie przekładamy na codzienne działania

Społeczność

zaufane grono ludzi podobnie patrzących na rodzicielstwo, czyli serce Wioski!

Co zyskasz dzięki Wiosce?

korzyści, które otrzymasz każdego miesiąca w ramach abonamentu

Starannie wyselekcjonowaną wiedzę:

• nigdzie nie publikowane artykuły Dobrej Relacji,
• inspirujące video,
recenzje książek godnych uwagi w formie krótkich podcastów,
cotygodniowy przegląd wartościowych treści znalezionych przeze mnie w różnych zakątkach internetu.

Wsparcie w nabywaniu praktycznych umiejętności:

ćwiczenia rozpisane na poszczególne kroki, wymiana doświadczeń z innymi ćwiczącymi daną umiejętność, wskazówki pomagające w utrwalaniu kompetencji.

Interakcje z wyjątkową społecznością:

rodziców, którzy podobnie patrzą na rodzicielstwo, otaczających się wzajemną życzliwością i zrozumieniem w wyzwaniach stanowiących wspólne doświadczenie.

A do tego:

Regularne live'y

prowadzone ze mną i czasami z zaproszonymi gośćmi; z możliwością zadawania przez Ciebie pytań

Archiwum Dobrej Relacji

niedostępne na blogu nagrania webinarów i materiały video

Kody zniżkowe

na wybrane produkty Dobrej Relacji i partnerów Wioski

Extra bonus

dostęp do kursu "Zadbaj o granice"

konkretna dawka wiedzy o granicach dorosłych, dziecięcych i rodzinnych

Opinie Starszyzny

czyli Wioskowiczów, którzy przetestowali przestrzenie Całej Wioski

Asia Kozakiewicz

użytkowniczka Całej Wioski

Bardzo podoba mi się w Całej Wiosce, że jest to przestrzeń ludzi zebranych w konkretnym, wspólnym celu. Przemyślana organizacja większych i mniejszych tematów. Przestrzeń ‘nie atakuje’ ilością powiadomień i daje wolność- wszystko można sobie spersonalizować. Jednocześnie daje wszystkie możliwości kontaktu w 1 miejscu - od dyskusji po transmisje na żywo. Ładnie wygląda wizualnie - jest stonowana i oszczędna. Świetne miejsce do budowania wrażliwej i empatycznej społeczności.

Sebastian Pikor

użytkownik Całej Wioski

Zachęcam wszystkich rodziców szukających odpowiedzi na nurtujące ich pytania do zaglądnięcia do Naszej Wioski. Tak, Naszej. Bo tu, jak kiedyś w wioskach, chodzimy to tu, to tam i dopytujemy o różne sprawy. Szukamy porady, wsparcia od bardziej doświadczonych lub po prostu chcemy się wyżalić. Lub posłuchać czyjejś historii. Zapraszam!! Warto!

Kasia Puchalska

użytkowniczka Całej Wioski

Jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie nam się przytrafiają w rodzicielstwie, to poczucie osamotnienia. Myśli, że tylko ja tak mam, tylko ja się zmagam, inni ogarniają, a ja nie. Przynajmniej dla mnie to były najtrudniejsze rzeczy. Czasem umiałam wtedy poprosić o pomoc, czasem nie. Co ciekawe łatwiej było mi czasem sięgnąć po wsparcie od osób nieznajomych - z forum mam na jednym z portali i tam odnaleźć pokrzepienie. Dziś chłopaki są nastolatkami (co niesie nowe wyzwania), a ja wciąż szukam przestrzeni, w których mogę się bezpiecznie i z zaufaniem poprzyglądać rodzicielstwu, porozkminiać zgodnie ze swoimi wartościami i znaleźć rozwiązania, które biorą pod uwagę ważne dla mnie jakości. I to wszystko jest w wiosce Gosi!

Aleksandra Roszczynialska

użytkowniczka Całej Wioski

„Cała Wioska” to pomysł który mnie totalnie zachwycił zaczynając od nazwy (tak trafionej w punkt), przestrzeni online która zrzesza ludzi o podobnym patrzeniu jak moje, oraz miejsca które jest bogate w informacje, które mi przypomina o rzeczach o których w codzienności nie pamiętam i które mnie wspiera bardzo merytorycznie kiedy akurat potrzebuję. Choć niedawno zaczęłam z niej korzystać to już kilka razy znalazłam w niej wsparcie i odpowiedzi lub strategie, czyli naprawdę konkretną pomoc. Fantastyczne jest to, że pod ręką mam taką „empatyczną pigułkę“: a to jakieś krótkie video albo post, które mnie kieruje na tę drogę, którą chce wybierać w rodzicielstwie i ogólnie w relacjach. Podoba mi się również to, jak została przygotowana, że jestem poprowadzona za rękę, przez wszystkie jej zakamarki.

Ania Łazarska

użytkowniczka Całej Wioski

1. Dziękuję za sekcje "co dziś na obiad?" - czuję że to będzie kopalnia inspiracji. Ja będę częstym gościem 😊
2. Czekam bardzo na kolejne recenzje książek i zastanawiam się czy możemy też utworzyć dział z książkami dla dzieci. Mogłabym dorzucić swoje 3 grosze 😁
3. Bardzo mnie cieszy brak rozpraszaczy jak np. na facebooku gdzie wzrok czasem zatrzymuje się na tekstach, które mi nie służą. Tutaj czuję wartość wszystkiego co czytam.
Super przestrzeń i dobrze się tu czuję 😀

Magda Popiel

użytkowniczka Całej Wioski

Potrzebna jest cała wioska by wychować jedno dziecko. Potrzebna jest społeczność by wesprzeć rodzica w trudzie rodzicielstwa. Cała Wioska to wyjątkowe miejsce pełne zrozumienia, ciepła, cierpliwości oraz ciekawości Malgosi Musiał i innych wioskowiczów, których łączy troska o dobrą relację z drugim człowiekiem, zarówno tym małym, jak i dużym. Cała Wioska to także dawka rzetelnej wiedzy i doświadczenia oraz szansa na przyjrzenie się sobie i własnej rodzicielskiej roli.

Kasia Haniecka

użytkowniczka Całej Wioski

Wioska to miejsce wyjątkowe. To krąg wsparcia, do którego można się przysiąść w każdej chwili. To miejsce, w którym uzyskać można pomoc/poradę/szerszą perspektywę (i z dużym prawdopodobieństwem będą one zbieżne z naszym światopoglądem). To miejsce bezpieczne, w którym nie pojawią się przypadkowe osoby. To miejsce dla ludzi chcących widzieć dobre intencje w innych. To miejsce przemyślane, stworzone z potrzeby serca. To moje miejsce 💙 

Małgorzata Gillert

użytkowniczka Całej Wioski

Jestem w Wiosce od niedawna, a już czuję się, jakbym była tu od zawsze! Cenię tu ciekawe i wyselekcjonowane przez Gosię nowinki i treści, podane jak na tacy, dzięki czemu zyskuję czas, bo mniej zaglądam w inne zakątki internetów, gdzie znalezienie perełki okupione jest minutami i akapitami przescrolowanego grochu z kapustą 😉 A oprócz tego atmosfera jest tu bardzo wspierająca i przytulna. Marzy mi się, że będzie nas tu co raz więcej i ta dobra energia będzie mnożyć się i mnożyć! Do zobaczenia!

Dlaczego warto dołączyć jako Pionier?

Osoby, które w pierwszej kolejności zasilą szeregi Wioski, stanowią zręb tej społeczności i w ogromnym stopniu wpływają na to, jak przestrzeń Wioski będzie się kształtować.

Ci, którzy dołączą teraz, jako pierwsi osadnicy, otrzymują gwarancję stałej, najniższej ceny abonamentu - ta cena będzie się zwiększać, ale wchodząc do Wioski w pierwszym naborze, dopóki nie anulujesz subskrypcji, zawsze będziesz płacić abonament w tej samej cenie.

Zostań Pionierem i zyskaj!

Jeśli dołączysz jako Pionier, masz gwarancję najniższej i stałej ceny
na zawsze, dopóki nie anulujesz subskrypcji.
Cena będzie w przyszłości rosła, ale dla Ciebie pozostanie ta sama.

W tej opcji możesz dołączyć jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Nabór Pionierów został zakończony.
Wkrótce rozpocznie się otwarty nabór - zapisz się na listę zainteresowanych

Pakiet PIONIER START

49 39 / miesięcznie
 • UZYSKUJESZ DOSTĘP DO:
 • Platformy i społeczności Całej Wioski
 • Pakietu treści (video, audio, artykuły)
 • Dyskusji
 • Archiwum Dobrej Relacji
 • Live'ów z opcją zadawania pytań
 • Kodów zniżkowych
 • + DODATKOWO:
 • Kursu "Zadbaj o granice" (osobno wart 299 zł)
 • Płatność będzie pobierana co m-c, dopóki nie anulujesz subskrypcji. Możesz to zrobić w każdym momencie.

Pakiet PIONIER MAX

468 429 / rocznie (35,75 zł m-cznie)
 • To co w pakiecie START
 • Zyskujesz miesiąc gratis
 • Płatność będzie pobierana co rok, dopóki nie anulujesz subskrypcji. Możesz to zrobić w każdym momencie.

Nabór dla Pionierów został zakończony.

Wkrótce rozpocznie się otwarty nabór. Zapisz się na listę, a powiadomię Cię o tym w pierwszej kolejności.

Zapisz się na listę

Zostaw poniżej namiar do siebie - dam Ci znać kiedy podwoje Całej Wioski zostaną oficjalnie otwarte

Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.

* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865

.
0
zapisanych

FAQ

Jak mogę uzyskać dostęp do Całej Wioski?

To jest naprawdę mega proste!

Wystarczy, że wybierzesz pakiet dla siebie (z odnawialną płatnością co m-c lub rok) i uzupełnisz króciutki formularz zamówienia.

To wszystko:) Po kilku chwilach powinien do Ciebie dotrzeć mail z danymi dostępowymi i już możesz witać się z Wioskowiczami 🙂

Kiedy otrzymam dostęp do Wioski?

Dostęp do platformy z treściami i społeczności Całej Wioski otrzymasz po wykupieniu subskrypcji.

Na maila podanego przez Ciebie w zamówieniu przyjdzie link, dzięki któremu założysz swoje konto w Całej Wiosce.

Jakie są metody płatności?

Płatności pobierane są cyklicznie co miesiąc (lub co rok, jeśli wybierzesz pakiet roczny) z Twojej karty debetowej, którą należy podać w prostym formularzu zamówienia.

Bezpieczne płatności realizowane są przez EasyCart.pl – strona jest szyfrowana certyfikatem SSL. Nie przetwarzamy jednak na niej żadnych wrażliwych danych płatności. Dane karty i banku przetwarza Stripe, zabezpieczając je najlepszymi na świecie standardami: AES-256 do szyfrowania danych kart płatniczych,

Czy mogę kupić dostęp do Wioski w prezencie?

Tak:) Wystarczy zaznaczyć tę opcję na etapie zamówienia.

Czy mogę anulować subskrypcję w każdym momencie?

Tak. Po zakupie dostaniesz dane dostępowe do swojego panelu klienta w Easy Cart, który realizuje proces zakupowy.

Tam, po zalogowaniu, możesz zarządzać subskrypcją, w tym także anulować ją w prosty sposób.

Czy po anulowaniu subskrypcji mogę ponownie wykupić dostęp?

Oczywiście:) Miło Cię będziesz widzieć z powrotem w przestrzeniach Całej Wioski.

Pamiętaj jednak, że po anulowaniu subskrypcji nie gwarantuję Ci dostępu do tej samej oferty cenowej.

Czy dostanę fakturę?

Tak, po zakupie otrzymasz fakturę na podany przez Ciebie w formularzu adres email.

Jakie wymagania sprzętowe muszę spełnić, by uczestniczyć w Całej Wiosce?

Wystarczy komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Z Wioski możesz korzystać zarówno poprzez przeglądarkę w komputerze (rekomendowane), jak i telefon (w tym celu możesz ściągnąć dedykowaną aplikację Circle – na Android lub iOS).

Po zalogowaniu poprowadzę Cię za rękę, krok po kroku, tak aby proces wdrażania w przestrzenie Całej Wioski był łagodny dla Ciebie.

Główna Opiekunka Wioski

Małgorzata Musiał

Pedagożka, mediatorka, od kilkunastu lat wspiera dorosłych w lepszym rozumieniu dzieci i samych siebie.

Autorka bestsellerowego poradnika dla rodziców “Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”oraz książki “Bo ty im na wszystko pozwalasz!! O tym jak się porozumieć wspólnie wychowując dzieci”.

Twórczyni podcastu “Dobra relacja” oraz bloga o tej samej nazwie. W pracy zawodowej czerpie z Porozumienia bez Przemocy, koncepcji Selfreg, teorii poliwagalnej oraz terapii IFS (System Wewnętrznej Rodziny).

Żona, mama trojga dorastających dzieci.

Kontakt

Odpowiem w ciągu 24h.