Rodzi się rodzic – Nowe wychowanie seksualne

„Nowe wychowanie seksualne” autorstwa Agnieszki Stein (Wydawnictwo Mamania, 2018) to unikalna na polskim rynku książka o rozwoju seksualności i edukacji dzieci w tym aspekcie. Zanurzona w filozofii rodzicielstwa bliskości, teorii więzi, porozumienia bez przemocy, oparta na najnowszych doniesieniach naukowych, bez balastu nieaktualnej i często szkodliwej wiedzy. To książka, w której ludzka seksualność nie jest oddzielona od reszty życia, napisana z szacunkiem dla intymności dziecka i troską o jego optymalny rozwój. Stanowi wartościowe źródło rzetelnej wiedzy o rozwoju człowieka i pokazuje, jak traktowanie dziecka z szacunkiem i empatią pomoże mu we wchodzeniu w dorosłość.

Z Agnieszką Stein autorką książki „Nowe wychowanie seksualne” porozmawiają Marta Kowerko-Urbańczyk i Natalia Szenrok-Brożyńska. Pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „RODZI SIĘ RODZIC” odbędzie się 4 lutego o godz. 18:00 na Scenie Nowej w CK Zamek w Poznaniu. Zapraszamy! Wstęp na wydarzenie: 2 zł.

Zapraszamy również do lektury tekstu autorstwa Marty Kowerko-Urbańczyk o książce „Nowe wychowanie seksualne” na blogu Zamek Czyta. Znajdziecie go TU.


ZAMEK Z KSIĄŻEK: RODZI SIĘ RODZIC
„NOWE WYCHOWANIE SEKSUALNE” – SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ STEIN.
Prowadzenie: Marta Kowerko-Urbańczyk, Natalia Szenrok-Brożyńska
4.02.2019 g. 18 Scena Nowa / wstęp 2 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *