Podróżowanie z dziećmi – 24.09.2018

Wakacje dawno już za nami, jesień u progu. Jednak nic nie stoi na drodze by wybrać się w podróż. W podróż z dziećmi, choćby niewielką, krótką. Lub wspominając wakacyjne voyage zacząć wodzić palcem po mapie i planować przyszłoroczne urlopy. A może ktoś nie lubi podróżować z dziećmi? Może wasze dzieci źle znoszą jazdę samochodem, lot samolotem? Spowalniają podróż częstymi przystankami? Męczą innych podróżujących ciągłymi pytaniami o dotarcie do celu? Ich bagaż to więcej niż połowa bagażu całej rodziny? Do tego dochodzi jeszcze mania kupowania pamiątek z odwiedzonych miejsc?

O tym, jak sprawić by podróżowanie z dziećmi było przyjemne i radosne dla wszystkich, jak przygotować się do bliskiego i dalekiego wyjazdu porozmawiamy we wrześniowym odcinku audycji. Naszym ekspertem będzie Natalia Mińska – autorka bloga www.jaknajdalej.pl, podróżniczka, mama Emilki i Kajtusia. Natalia razem z mężem i dziećmi podróżuje po świecie, nie bojąc się wyzwań logistycznych ani geograficznych. Na swoim koncie podróżniczym ma wiele krajów i wiele kontynentów, ale najbardziej kocha Polskę, która nigdy się jej nie nudzi.

W części „Cała wioska poleca” odwiedzi nas Karolina Gomuła, która zapowie Międzynarodowy Tydzień Rodzicielstwa Bliskości, oraz Joanna Piotrowiak z Kina Muza, która zaprosi na Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Posłuchamy też rozmowy z Martą Guzowską – autorką serii dla dzieci „Detektywi z Tajemniczej 5”, która będzie gościem na Poznańskim Festiwalu Kryminału GRANDA.

Do usłyszenia w poniedziałek 24 września o godz. 21:15.

Natalia Mińska – wesoła, pełna dobrej energii, lubiąca ludzi optymistka. Doula, instruktorka jogi, podróżniczka, autorka bloga www.jaknajdalej.pl. Razem z mężem prowadzi sklep z ciekawymi zabawkami i warsztatownię CMOK. Na co dzień Natalia spełnia się też jako doula, aktywnie wspierając kobiety w okresie okołoporodowym (www.doulanatalia.pl). Entuzjastka świadomego macierzyństwa, rodzicielstwa bliskości. Jej pasją były i są podróże, a pojawienie się dzieci nadało wspólnym wyjazdom nową jakość i smak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *