Dziecko z książką – zaproszenie do udziału w projekcie

Ponieważ wielokrotnie prosiliście nas, by pomóc w wyborze książek dla dzieci odpowiednich dla konkretnego wieku, chciałybyśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Czas antenowy mamy bardzo ograniczony, ale postanowiłyśmy stworzyć serię artykułów na naszej stronie, zapraszając do udziału specjalistów, blogerów książkowych i czytelników – tak by stworzone rekomendacje opierały się na doświadczeniach wielu wielbicieli literatury dla dzieci.

Zaczynamy od książek dla maluszków, w przedziale 0-2 lata. Jeśli czytacie z nimi książki i chcecie się podzielić swoimi ulubionymi, zostawcie nam w komentarzu lub wiadomości mailowej (calawioska@gmail.com) swoje propozycje. Czekamy na 5-7 ulubionych tytułów lub serii, bez których nie wyobrażacie sobie biblioteki najmłodszych czytelników. Możecie również dodać kilka słów o tym, co wydaje Wam się ważne, na co zwracacie szczególną uwagę, dokonując wyboru książek dla tak małych dzieci. Na Wasze opinie czekamy do 10 kwietnia, a potem na ich podstawie, opracujemy dla Was publikację.

To oczywiście początek tej zabawy, wspólnie z Wami poszukamy później propozycji lekturowych dla nieco starszych czytelników. Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *